logo

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری

انتخاب رشته برای داوطلبین از اهمیت بالایی برخوردار است. ممکن است داوطلبین را دچار سردرگمی کند که کدام رشته بازار کار خوبی دارد یا کدام رشته آینده بهتری دارد و خیلی از سوالات دیگر.بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری پس از اعلام نتایج کنکور سراسری برای انتخاب رشته با هر رتبه ای نیازمند بهره گیری از مشاوره برای انتخاب رشته کنکور می باشند.

بنابراین داوطلبین باید تحت نظر مشاورین خبره از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری استفاده نمایند.

مشاوره تحصیلی و مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

 تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره 

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری

زمان و نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری یکی از مهم ترین آزمون های دوره تحصیلی می باشد که تاثیر بسیار مهمی در زندگی یک دانش آموز دارد.

تاثیر کنکور سراسری بر مسیر تحصیلی و کاری یک فرد بسیار زیاد خواهد بود پس بهتر است، ثبت نام کنکور سراسری با دقت بیشتری انجام شود.

ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری ، استرس های خود را به همراه دارد. بسیاری از داوطلبان در ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری دچار سردرگمی خواهند شد زیرا از رشته ی انتخابی خود زیاد مطمئن نیستند مدام پیش خود فکر می کنند که آیا انتخاب درستی انجام دادند یا اینکه می توانند رشته ی بهتری را جایگزین کنند؟

در نهایت این عوامل سبب استرس بالایی شده و ممکن است دانش آموز را دچار اشتباه کند.

ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری در حال آغاز شدن می باشد و داوطلبان می توانند به دلخواه در یک گروه اصلی (ریاضی، تجربی،انسانی) یا گروه شناور (هنر، زبان) ثبت نام نمایند.

ثبت نام از طریق سایت سازمان  و نحوه سنجش انجام می شود. داوطلبان توجه نمایند فقط یکبار میتوانند از طریق سایت سنجش به ثبت نام اقدام نمایند.بعد از اعلام نتایج هم نیز میتوانند از طریق همین سایت انتخاب رشته نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری

دفترچه ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری برای دانلود در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت که بتوانند به راحتی ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری را انجام دهند.

به محض آماده شدن دفترچه، لینک دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه سراسری با رنگ قرمز رنگ در سایت قرار می گیرد و داوطلبین می توانند ابتدا دانلود و سپس مطالعه نمایند.

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه جهت ورود به دانشگاه و کسب آینده شغلی مطمئن امری بسیار مهم در زندگی فردی محسوب میشود این سامانه بستری را فراهم نموه تا شما عزیزان در هر نقطه ایران عزیزمان فقط با یک تماس با بهترین مشاورین در تماس باشید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره 

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینکهای مفید

شروع ثبت نام کنکور سراسری

خرید کارت ثبت نام کنکور سراسری

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکورعلمی کاربردی

ثبت نام کاردانی علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکوردانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *