logo

کارشناسی پیوسته پیام نور

کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشد که همه ساله تعداد بسیار زیادی دانشجو را به شوی خود جذب می کند. دانشگاه پیام نور دارای ویژگی های مختص به خود می باشد که ویژگی اصلی در کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور عبارتند از:

  • برگزاری داشتن کلاس های غیرحضوری کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور
  • شهریه پایین رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

منظور از کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور این است که برای ورود به رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور حتما باید مدرک پیش دانشگاهی را گرفته باشید.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی پیوسته هم به صورت با آزمون و هم به صورت بدون آزمون ثبت نام می کند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال دوبار انجام می گیرد که یکبار برای ورودی بهمن ماه و یکبار برای ورودی مهر ماه صورت می گیرد. زمان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور نیز معمولا متفاوت می باشد و برای هر ترم متفاوت می باشد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور دارای شرایط خاصی می باشد. شرایط برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی می باشد که منظور از ثبت نام براساس سوابق تحصیلی پیام نور در واقع همین ثبت نام بدون کنکور پیام نور می باشد که در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور صورت می گیرد و منظور از سوابق تحصیلی نیز همان معدل می باشد.

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور در پنج گروه اصلی ، تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان صورت می گیرد. هر دانشگاه پیام نور رشته های خاصی را به صورت بدون کنکور پذیرش می کند. که بدلیل بالا بودن تعداد رشته ها و دانشگاه ها متاسفانه نمی شد در سایت قرار داد. داوطلبانی که می خواهند در کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور شرکت نمایند می توانند برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور با مشاوران مرکز تماس بگیرند.

رشته های با کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

علاوه بر پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، این دانشگاه به صورت با کنکور نیز پذیرش دانشجو انجام می دهد. ثبت نام باکنکور دانشگاه پیام نور از طریق کنکور سراسری می باشد یعنی در واقع داوطلب باید ثبت نام کنکور سراسری 96 را انجام دهد و بعد از شرکت در کنکور سراسری ، در انتخاب رشته کنکور سراسری می آیند از رشته های با کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور انتخاب می کنند.

داوطلبام عزیز می توانند برای مشاوره تحصیلی دانشگاه پیام نور و اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور  و شهریه دانشگاه پیام نور و اطلاع از شرایط تحصیل در پیام نور با مشاورین مرکز تماس بگیرند.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

دکتری دانشگاه پیام نور

فراگیر دانشگاه پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور

پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

۲ دیدگاه برای «کارشناسی پیوسته پیام نور»

  1. سلام روزبخیر.. من دیپلم حسابداری دارم میخواستم بدونم آیا میتونم دررشته های مدیریت دانشگاه پیام نور واحد همدان مثل جهانگردی یا دولتی یا بازرگانی ثبت نام کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *