logo

کارشناسی ارشد پیام نور

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های فعال در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و رقابت در کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بسیار بالا می باشد. شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از یک طرف و غیر حضوری بودن کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از یک طرف سبب شده است کارشناسی ارشد این دانشگاه طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کند.

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد به چند روش مختلف جذب دانشجو انجام می دهد که عبارتند از:

1- ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

2- ثبت نام با کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

3- ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

که هر کدام از ثبت نام دانشگاه ارشد دانشگاه پیام نور دارای شرایط خاصی می باشد.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور دارای شرایط خاصی می باشد و هر داوطلبی مجاز به شرکت در این نوع ثبت نام نمی باشد. برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور داوطلب باید معدل خوب داشته باشد. علاوه بر معدل خوب چندین عامل دیگر نیز باید وجود داشته باشد که داوطلب بتواند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را انجام دهد. می توانید برای اطلاع از اینکه آیا شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را دارید یا نه از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

ثبت نام با کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

ثبت نام با کنکور کارشناسی ارشد پیام نور از طریق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 صورت می پذیرد. در این نوع پذیرش داوطلب ابتدا ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 را انجام می دهد و بعد از شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 96 در انتخاب رشته از رشته های کارشناسی ارشد پیام نور می تواند انتخاب کند.

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

فراگیر پیام نور یکی از سیستم های مختص دانشگاه پیام نور می باشد که در دانشگاه های دیگر وجود ندارد. ثبت نام فراگیر پیام نور به این صورت می باشد که ابتدا به داوطلب چند منبع با توجه به رشته انتخابی معرفی می گردد سپس داوطلب بعد از مطالعه این منابع در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شرکت می کند که در صورت قبولی این چند منبع به عنوان ترم یک داوطلب حساب شده و داوطلب وارد ترم دوم می گردد.

برای اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در مقطع ارشد دارای رشته های زیادی می باشد. رشته های کارشناسی ارشد پیام نور در واقع اکثر رشته های مورد تصویب وزرات علوم ، تحقیقات و فناوری را دارد. بدلیل تعداد بسیار بالای رشته ها در ثبت نام بدون کنکور ، با کنکور و فراگیر پیام نور نمی شد در این مقاله ذکر کرد. برای اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد پیام نور می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور در سال یکبار صورت می گیرد. ثبت نام هم فراگیر و هم با کنکور و هم بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال یکبار صورت می گیرد. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور دقیق مشخص نمی باشد و هر ساله زمان ثبت نام جابه جا می گردد. زمان ثبت نام باکنکور کارشناسی ارشد پیام نور که در واقع با ثبت نام کارشناسی ارشد 96 می باشد در یکم دی ماه می باشد.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی و مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد پیام نور و اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد پیام نور و منابع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و هر سوال دیگری درباره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور با مشاوران مرکز در ارتباط باشند

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

دکتری دانشگاه پیام نور

فراگیر دانشگاه پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور

پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *