logo

نتایج آزمون نمونه دولتی 96

نتایج آزمون نمونه دولتی 96

نتایج آزمون نمونه دولتی 96

نتایج آزمون نمونه دولتی 96

آزمون مدارس نمونه دولتی 96 در روزهای نهم و دهم تیر ماه 96 در دو پایه هفتم و دهم برگزار شد و داوطلبان بسیاری در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هفتم و آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دهم شرکت کردند تا برای قبولی در مدارس نمونه دولتی رقابت کنند. بسیاری از داوطلبان پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی و با دریافت کلید سوالات آزمون نمونه دولتی 96، از میزان درصدهای زده شده در آزمون نمونه دولتی مطلع شدند و همچنین با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون نمونه دولتی 96، رتبه نمونه دولتی خود را تخمین زدند. حال داوطلبان میتوانند با انتشار کارنامه آزمون نمونه دولتی از رتبه خود مطلع شده و در صورت کسب نمره قبولی مدارس نمونه دولتی از مدرسه قبولی خود آگاه شوند و ثبت نام قطعی خود را انجام دهند.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

زمان و نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم 96 : نتایج آزمون نمونه دولتی پایه هفتم معولا پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی هفتم منتشر می شود و داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی از نتیجه آزمون نمونه دولتی خود مطلع گردند و کارنامه آزمون نمونه دولتی هفتم 96 را مشاهده نمایند. نتایج نمونه دولتی هفتم 96 بصورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 به آدرس www.sampad.medu.ir اعلام میشود و همه داوطلبان میتوانند نتایج نمونه دولتی هفتم 96 را مشاهده نمایند.

زمان و نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم 96 : نتایج آزمون نمونه دولتی پایه دهم معولا پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم منتشر می شود و داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی از نتیجه آزمون نمونه دولتی خود مطلع گردند و کارنامه آزمون نمونه دولتی دهم 96 را مشاهده نمایند. نتایج نمونه دولتی دهم 96 بصورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 96 به آدرس www.sampad.medu.ir اعلام میشود و همه داوطلبان میتوانند نتایج نمونه دولتی پایه دهم 96 را مشاهده نمایند.

مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی و دریافت کارنامه آزمون نمونه دولتی

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نتایج آزمون نمونه دولتی 96

” آیا میدانستید در صورت عدم قبولی در آزمون نمونه دولتی،

میتوان به نتایج آزمون نمونه دولتی اعتراض کرد ؟؟

در سال های گذشته سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان با راه اندازی سامانه ثبت اعتراض به کارنامه آزمون نمونه دولتی این امکان را به داوطلبان می دهد تا پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی، اگر اعتراضی نسبت به کارنامه آژمون نمونه دولتی و یا نتایج آزمون نمونه دولتی داشته باشند بنوانند اعتراض خود را به صورت اینترنتی به ثبت برسانند. همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مدارس نمونه دولتی 96 ( چه داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی قبول شده و چه داوطلبانی که نمره قبولی آزمون نمونه دولتی را کسب نکرده اند) می توانند نسبت به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اعتراض خود را اعلام کنند و در سامانه ثبت اعتراض به نتایج نمونه دولتی پایه هفتم 96 و سامانه ثبت اعتراض به نتایج نمونه دولتی پایه دهم 96 اعتراض خود را به ثبت برسانند.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج نمونه دولتی 96

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 96 مثل سال های گذشته بصورت اینترنتی بوده و از طریق سایت اغتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 96 انجام می گیرد و همه داوطلبان میتوانند پس از دریافت و مشاهده کارنامه آزمون نمونه دولتی 96، در صورت داشتن اعتراض به نتایج نمونه دولتی 96، از طریق سایت www.sampad.medu.ir اقدام به ثبت اعتراض به کارنامه نمونه دولتی هفتم 96-97 و ثبت اعتراض به کارنامه نمونه دولتی دهم 96-97 نمایند.

دریافت نتایج اعتراض به آزمون نمونه دولتی 96 : پس از اینکه داوطلبان نسبت به ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی اقدام نمودند، باید منتظر اعلام نتایج اعتراض به کارنامه نمونه دولتی هفتم 96 و اعلام نتایج اعتراض به کارنامه نمونه دولتی هفتم 96 باشند تا ببیند اعتراض آنها مورد قبول واقع شده است یا نه؟؟ نتایج اعتراض به کارنامه آزمون نمونه دولتی 96 معمولا به فاصله زمانی سه روزه پس از ثبت اعتراض به نتایج نمونه دولتی از طریق سایت دریافت نتایج اعتراض نمونه دولتی 96 اعلام می شود.

اگر دانش آموز شما در آزمون مدارس نمونه دولتی قبول نشده و نسبت به کارنامه آزمون نمونه دولتی اعتراضی دارید با شماره زیر تماس بگیرید

مشاوره ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 96-97

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96

پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 96 و اعلام نتایج اعتراض به کارنامه آزمون نمونه دولتی 96، نوبت به مرحله تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 می رسد. ثبت نام تکمیل طرفیت پایه هفتم نمونه دولتی و ثبت نام تکمیل ظرفیت پایه دهم نمونه دولتی بصورت همزمان می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96-97 : ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 به مانند سال های گذشته، در صورتی انجام می گیرد که ظرفیت مدارس نمونه دولتی تکمیل نشده باشد. پس در واقع در صورتی که ظرفیت مدارس نمونه دولتی پس از انجام ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس نمونه دولتی 96 تکمیل نشده باشد، این مدارس اقدام به ثبت نام تکمیل ظرفیت نمونه دولتی می نمایند.

در ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96، ظرفیت اعلام شده مدارس نمونه دولتی بسیار محدود بوده و داوطلبان آخرین شانس خود را برای قبولی در مدارس نمونه دولتی امتحان می کنند. پس داوطلبانی که به هر نحوی موفق به قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 96 نشده باشند، این فرصت را دارند تا در مرحله تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 شانس خود را برای قبولی در مدارس نمونه دولتی امتحان کنند. ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 96 انجام می گیرد و داوطلبان در صورت عدم قبولی در آزمون نمونه دولتی 96-97 میتوانند نسبت به ثبت نام تکمیل ظرفیت نمونه دولتی 96-97 اقدام کنند.

www.sampad.medu.ir

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96: نتایج ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96-97 معمولا دو هفته بعد از ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی اعلام می شود و همه داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون نمونه دولتی 96 شرکت کرده بودند میتوانند نسبت به مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96-97 اقدام کنند.

مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96-97

نتایج نمونه دولتی آذربایجانشرقی

نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی

نتایج نمونه دولتی اصفهان

نتایج نمونه دولتی اردبیل

نتایج نمونه دولتی البرز

نتایج نمونه دولتی ایلام

نتایج نمونه دولتی بوشهر

نتایج نمونه دولتی تهران

نتایج نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری

نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی

نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی

نتایج نمونه دولتی خراسان شمالی

نتایج نمونه دولتی خوزستان

نتایج نمونه دولتی زنجان

نتایج نمونه دولتی سمنان

نتایج نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

نتایج نمونه دولتی فارس

نتایج نمونه دولتی قزوین

نتایج نمونه دولتی قم

نتایج نمونه دولتی کردستان

نتایج نمونه دولتی کرمان

نتایج نمونه دولتی کرمانشاه

نتایج نمونه دولتی کهگیلویه و بویر احمد

نتایج نمونه دولتی گلستان

نتایج نمونه دولتی گیلان

نتایج نمونه دولتی لرستان

نتایج نمونه دولتی مازندران

نتایج نمونه دولتی مرکزی

نتایج نمونه دولتی هرمزگان

نتایج نمونه دولتی همدان

نتایج نمونه دولتی یزد

مطالب مفید

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 96

نتایج نمونه دولتی پایه هفتم 96

نتایج نمونه دولتی پایه دهم 96

اعتراض به نتایج مدارس نمونه دولتی 96-97

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96-97

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 96

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *