logo

مشاور تحصیلی

مشاور تحصیلی

مشاور تحصیلی

مشاور تحصیلی

 مشاوره تحصیلی یکی از مهمترین مسائل در زندگی یک داوطلب می تواند باشد. یک مشاوره تحصیلی خوب می تواند به طور کلی مسیر زندگی یک فرد را تغییر دهد. برنامه ریزی کنکور ، مشاوره انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، انتخاب رشته دکتری و مشاوره خانواده … جز مسائلی می باشد که می تواند نقش بسیار تعیین کننده ای در مسیر زندگی یک فرد داشته باشد.

در سال های اخیر توجه به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور بسیار بیش تر از قبل شده است.

مرکز مشاوره تحصیلی با هدف کمک به تمامی داوطلبان تشکیل گردیده است و برنامه ریزی کنکور ، مشاوره انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، انتخاب رشته دکتری و مشاوره تحصیلی .. جز  مسائلی می باشد که می تواند نقش بسیار تعیین کننده ای در مسیر زندگی یک فرد داشته باشد.

ضرورت مشاوره تحصیلی

در سال های اخیر توجه به مشاوره تحصیلی تلفنی و برنامه ریزی کنکور بسیار بیش تر از قبل شده است و در واقع والدین بهای بیشتری به مشاوره انتخاب رشته کنکور یا حتی انتخاب رشته کارشناسی ارشد داوطلب می دهند.مشاوره تحصیلی یکی از مهمترین مسائل در زندگی یک داوطلب می تواند باشد.انتخاب رشته تحصیلی رابطه مستقیمی با موفقیت در آینده شغلی دارد به این جهت خیلی حساس و مهم است که با انجام مشاوره تحصیلی مسیر درستی را انتخاب نماییم و در رشته تحصیلی خود وارد بازار کار شویم تا موجب رضایت شغلی شود.مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور با بهره گیری از کادر مجرب و بهترین مشاورین کشوری آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی در مقاطع مختلف برای داوطلبان عزیز می باشد.

دریافت خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی آزمون های استعداد درخشان: آزمون های استعداد تحصیلی شامل آزمون مدارس تیزهوشان، آزمون مدارس نمونه دولتی، آزمون مدارس فرهنگ و ثبت نام مدارس شاهد می باشد که متقاضیان زیادی داوطلب ثبت نام در این آزمون ها میباشند و بسیاری از دانش آموزان برای موفقیت در آزمون های استعدادهای درخشان  نیازمند دریافت مشاوره تحصیلی و مشاوره قبولی در آزمون های مدارس مذکور می باشند.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته متوسطه دوم: دانش آموزان پایه نهم برای ورود به پایه دهم انتخاب رشته تحصیلی خود را باید انجام دهند، به همین منظور بسیاری از دانش آموزان عزیز در انتخاب رشته پایه دهم خود دچار سردرگمی و تردید می شوند و نیاز به مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دارند تا براساس استعداد تحصیلی و توانایی خود رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری: با توجه به حساسیت و رقابت بالای داوطلبان در کنکور سراسری، موفقیت در کنکور سراسری نیازمند برنامه ریزی دقیق و منظم از سوی داوطلبان می باشد و در واقع بدون برنامه ریزی دقیق برای کنکور سراسری،موفقیت در آزمون سراسری بسیار دشوار می باشد. در همین راستا مرکز مشاوره ندای مشاور با ارائه مشاوره تحصیلی ویژه داوطلبان کنکور سراسری و برنامه ریزی تحصیلی مناسب، گام به گام تا روز برگزاری کنکور سراسری همراه داوطلبان عزیز بوده و خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی را ارائه می دهد.

مشاوره انتخاب رشته کنکور: داوطلبان عزیز میتوانند پس از برگزاری کنکور سراسری در صورتی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد بهره مند شوند. مشاورین ندای مشاور با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری و نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد داوطلبان را برای انتخاب آگاهانه و دقیق بر اساس ظرفیت رشته ها و دانشگاه ها یاری می کنند.

” نرم افزار انتخاب رشته کنکور “

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد: بسیاری از داوطلبان عزیز پس از تحصیل در مقطع کارشناسی، قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند که در این مسیر دغدغه هایی به مانند انتخاب رشته تحصیلی مناسب در مقطع کارشناسی ارشد، دریافت بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد،مشاوره و برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کارشناسی ارشد و موارد دیگر را دارند.

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد، مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت،معرفی منابع کنکور کارشناسی ارشد، اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد و انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را برای متقاضیان شرکت در آزمون مقطع کارشناسی ارشد رائه می دهد.

مشاوره تحصیلی آزمون دکتری: قبولی در آزمون دکتری با توجه به تغییرات اعمال شده بسیار سخت تر از قبل شده است و در واقع با توجه به تعداد زیاد داوطلبان و طرفیت دانشگاه ها،داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری باید علاوه بر کسب رتبه قبولی مناسب در آزمون دکتری، دارای رزومه خوب و قابل قبول برای ارائه در مصاحبه کنکور دکتری باشند. داوطلبان عزیز میتوانند با دریافت مشاوره تحصیلی مقطع دکتری و با مطالعه بهترین منابع آزمون دکتری رتبه خوبی را در آزمون دکتری کسب نمایند تا با انتخاب رشته مناسب در مقطع دکتری شانس زیادی را برای قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه خود داشته باشند.

داوطلبان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی دکتری و همچنین انتخاب رشته کنکور دکتری میتوانند با مشاورین ما در تماس باشند.

دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینکهای مفید

ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری سال 1396

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

انتخاب رشته و هدایت تحصیلی

مشاوره تحصیلی دبیرستان

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان

۶ دیدگاه برای «مشاور تحصیلی»

 1. سلام، پسر من کلاس هفتم میباشد و در یک سری دروس مثل ریاضی و علوم بسیار ضعیف عمل می کند، به نظر شما نیازی هست دبیر خصوصی براش بگیرم؟
  پاسخ: سلام، ببنید وقتی دانش آموزی در یک سری دروس مشکل داره،اول باید علت یابی بشه و نمیتونیم با قطعیت مشکل رو به خود دانش آموز نسبت بدیم.شما میتونید قبل از هر اقدامی با مشاورین ما تماس بگیرید و با دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی مشکل رو بررسی کنید و اگر نیاز به مشاوره حضوری هم بود مشاورین عزیزمان راهنماییتون می کنند.

 2. سلام، من دانش آموز پاسه نهم هستم و برای انتخاب رشته در پایه دهم نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم، میشه راهنماییم کنید. با تشکر
  پاسخ: پوریا جان انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین مباحث در مشاوره تحصیلی می باشد. پیشنهاد ما این است که شما با مشاورین ما تماس گرفته و پس از انجام مصاحبه و آزمون های استعداد تحصیلی و شغلی نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنید.

 3. سلام و خسته نباشید
  چجوری میتونم برای دریافت مشاوره تحصیلی حضوری اقدام کنم؟
  پاسخ: دوست گلم با شماره 9099071375 تماس بگیرید و درخواست رزرو جلسات مشاوره حضوری بکنید.

  1. شما میتوانید در دوره های بدون آزمون کاردانی دانشگاه آزاد شرکت کنید.برای ثبت نام با مشاورین سامانه تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *