logo

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی کنکور،  از جمله مباحثی می باشد که همیشه بحث درباره آن ها زیاد است و در بین گروه ها معمولا بیشترین خواهان را دارد و در کنکور سال 96 از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. بهترین منابع کنکور سراسری 96 را می توانید با کمک گرفتن از مشاوران مرکز پیدا کنید.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور  به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که باید ارزیابی گردد و با توجه به روحیه داوطلب انجام می گیرد. قبولی در کنکور 96 با توجه به اینکه رقابت بسیار زیاد می باشد کاری سخت می باشد، که برای قبولی باید مشاوره و برنامه ریزی کنکور را مرحله به مرحله انجام داد. مشاوره و برنامه ریزی کنکور نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد و داوطلبان سوالات زیادی درباره نحوه مشاوره و برنامه ریزی کنکور دارند.

مرکز مشاوره تحصیلی خدمات متنوعی مانند برنامه ریزی کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ، انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ، انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد ، تیزهوشان و نمونه دولتی و به طور کلی از پایین ترین مقاطع تا بالاترین مقاطع را انجام می دهد.

مشاورین مجرب ما با جدیدترین متدهای برنامه ریزی در خدمت شما عزیزان هستند تا در مسیر تحصیلی و قبولی در کنکور و هر آزمونی شما عزیزان را راهنمایی نمایند.

برنامه ریزی درسی و برنامه ریزی تحصیلی تلفنی

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینکهای مفید

مشاوره تحصیلی

ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری سال 1396

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 96-97

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *