logo

فراگیر پیام نور

فراگیر پیام نور
فراگیر پیام نور

فراگیر دانشگاه پیام نور

جهت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و دریافت منابع آزمون فراگیر پیام نور با مشاورین سامانه تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

دانشگاه پیام نور دارای چندین روش پذیرش دانشجو می باشد که هر کدام شرایط پذیرش خاص خود را دارد. ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور از جمله شیوه های پذیرش مختص دانشگاه پیام نور می باشد. داوطلبانی که می خواهند وارد دانشگاه پیام نور شوند می توانند فراگیر دانشگاه پیام نور را نیز انتخاب کنند.

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور در سال یکبار صورت می پذیرد. ثبت نام فراگیر پیام نور برای مقطع کارشناسی دیگر برداشته شده است و برای مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور پذیرش به صورت ثبت نام براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور می باشد که در واقع شرایط پذیرش آسان تر شده است برای مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور. در حال حاضر ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور برای مقطع کارشناسی ارشد صورت می گیرد. ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نیز دارای شرایط خاصی می باشد.

ثبت نام فراگیر پیام نور
ثبت نام فراگیر پیام نور

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

همانطور که در بالا هم گفتیم ثبت نام فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد صورت می پذیرد. ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور یکبار در سال صورت می گیرد که داوطلبان می توانند ثبت نام انجام دهند. ثبت نام فراگیر پیام نور این فرصت را میدهد که بدون شرکت در کارشناسی ارشد کنکور سراسری موفق به تحصیل در کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شویم

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور معمولا هر ساله کمی متفاوت از سال قبل است ولی اکثرا زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور ماه می باشد که داوطلب بعد از ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور برای آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور آماده می شود و در صورت قبولی وارد ترم دوم می شود.

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

خب بسیاری از داوطلبان درباره نحوه پذیرش فراگیر پیام نور سوال دارند و در واقع نمی دانند شرایط پذیرش فراگیر پیام نور چگونه است. پذیرش فراگیر دانشگاه پیام نور به این صورت است که ابتدا چند منبع با توجه به رشته انتخابی داوطلب که بین 8 تا 12 واحد می باشد به داوطلب معرفی می گردد. سپس داوطلب منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را مطالعه کرده و برای آزمون آماده می گردد و سپس در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شرکت می کند که در صورت قبولی در آزمون:

 ” منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به عنوان ترم یک داوطلب محسوب می گردد ”

و در واقع پس از قبولی در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور داوطلب وارد ترم دوم می شود.

فراگیر پیام نور
فراگیر پیام نور

رشته های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

رشته های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در پنج گروه اصلی قرار دارند که این پنج گروه عبارتند از:

1- گروه علوم پایه

2- گروه علوم انسانی

3- گروه فنی و مهندسی

4- گروه کشاورزی و منابع طبیعی

5- گروه هنر

تعداد رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور برای هر گروه بسیار بالا می باشد که در این مقاله نمی توان همه رشته ها را نام برد. برای اطلاع از لیست رشته های فراگیر پیام نور یا به عبارتی لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از مشاورین مرکز کمک بگیرید.

داوطلبان عزیزی که می خواهند وارد فراگیر پیام نور شوند برای مشاوره تحصیلی  و اطلاع از لیست رشته های فراگیر پیام نور و ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور و منابع فراگیر پیام نور و هر سوال دیگری درباره کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران مرکز در ارتباط باشند

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

ثبت نام دانشگاه پیام نور

کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

دکتری دانشگاه پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور

پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور

۴ دیدگاه برای «فراگیر پیام نور»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *