logo

معرفی رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

معرفی رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

معرفی رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

معرفی رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

معرفی رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی،  شناختی که در داوطلبین ایجاد میکند که به تنوع رشته های کارشنای گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی پی می برند.گروه مدیریت و خدمات اجتماعی به چند زیر گروه تقسیم میشود که رشته ها بر اساس زیر گروه تقسیم میگردند.برای معرفی رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی می توانید با مراکز  مشاوره ما تماس بگیرید.

با تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب 

ثبت نام  دانشگاه جامع علمی کاربردی

برای معرفی رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی قبل از هر چیز لازم است بدانید: دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه هایی است که به وزرات علوم، تحقیقات و فناوری وابسته می باشد. دانشگاه علمی کاربردی برای بالا بردن دانش کار و به وجود آوردن مهارت های متناسب حوزه فعالیت  شغلی تلاش بسیار نموده است.دانشگاه جامع علمی کاربردی برای تمامی متقاضیان آزمون دانشجو می پذیرد.

برای ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی نیاز به شرکت در آزمون نیست تنها کافیست مدرک دیپلم داشته باشید.

معرفی رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی شناختی در شما ایجاد می نماید که مزایای رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی پی خواهید برد.برای ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ، تمامی رشته ها مجاز به انتخاب جهت ادامه ی تحصیل هستند. به اطلاع کلیه داوطلبین می رسانیم که برای ادامه تحصیل از طریق دانشگاه جامع علمی کاربردی درباره شهر و رشته ی انتخابی بیشتر مطالعه و دقت نمایند که دچار اشتباه نشوند.

دانشگاه جامع علمی کاربردی در گروه های آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی، مدیریت و خدمات اجتماعی،فرهنگ و هنر و کشاورزی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.

ثبت نام رشته های کارشناسی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال مهر و بهمن انجام می شود.در دانشگاه جامع علمی کاربردی داوطلبین می توانند در  هر رشته ای را که علاقه مند هستند ادامه تحصیل دهند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای شاغلین فرصت خوبی ایجاد کرده است که بتوانند در رشته های مورد علاقه خودشان در مقاطع کاردانی و کارشناسی تحصیل کنند. جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از ظرفیت دانشگاه های  علمی کاربردی و مشاوره انتخاب رشته علمی کاربردی مشاورین ما در خدمت شما عزیزان هستند.

رشته های گروه مدیریت دانشگاه علمی کاربردی

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره 

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک مفید

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکورعلمی کاربردی

ثبت نام کاردانی علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکوردانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *