logo

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور  دانشگاه آزاد نیمسال اول 97-96  آغاز شد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بصورت اینترنتی می باشد و متقاضیان می توانند بعد از آگاهی از رشته های مورد علاقه ی خود، به خرید کارت اعتباری به صورت اینترنتی اقدام نمایند.

در نیمسال اول تحصیلی 97-96 دانشجویان می توانند در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که در دفترچه راهنما واقع شده است، تحصیل نمایند. داوطلبین باید بعد از مراجعه به سایت مربوطه، رشته مورد علاقه خود را از دفترچه پیدا کنند و بعد از اینکه نسب به رشته آگاهی و شناخت پیدا کردند،انتخاب رشته کرده و برای ثبت نام اقدام نمایند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی پیوسته در جدولی با فرمت پی دی اف قابل دسترسی است که می توان به آن دسترسی داشت. جدول رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، شامل سه قسمت به نام های،  نام دانشکده ، رشته و گرایش و آدرس دانشکده ها درج شده است. لازم به ذکر است که بعد از اینکه داوطلبین به ثبت نام در سامانه اقدام نمودند، نسخه چاپی خود را بعد از 48 ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه ارائه نمایند.

اصلاحات جدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد رسید جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید

نحوه ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون آژمون دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف بصورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام رشته های بدون آژمون دانشگاه آزاد صورت میگیرد و داوطلبان میتوانند در رشته مورد علاقه خود بصورت بدون آزمون در دانشگاه آزاد ثبت نام کنند.

لینکهای مفید

مشاوره تحصیلی

ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری سال 1396

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *