logo

ثبت نام کنکور کاردانی 96

ثبت نام کنکور کاردانی 96

ثبت نام کنکور کاردانی 96

ثبت نام کنکور کاردانی 96

ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96 برای دانش آموزان شاخه کار و دانش و هنرستان در حال آغاز شدن  میباشد. کنکور کاردانی 96 برای ورود دانش آموزان دبیرستان های هنرستان و مراکز کارودانش هرساله برگزار میشود و داوطلبان شاخه رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش برای شرکت در کنکور سراسری کاردانی و ورود به دانشگاه های سراسری فنی و حرفه ای، به رقابت میپردازند. همچنین داوطلبان شرکت در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای موسسات غیرانتفاعی و غیر دولتی نیز باید در ثبت نام کنکور کاردانی 96 شرکت کنند و در رشته و مجموعه امتحانی خود شرکت کنند.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری کاردانی 96

ثبت نام کنکور کاردانی 96 بزودی شروع می شود و همه متقاضیان شرکت در کنکور فنی و حرفه ای و کنکور کار و دانش با داشتن شرایط شرکت در کنکور کاردانی 96 ، می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان شرکت در کنکور فنی و حرفه ای 96 و کنکور کار و دانش 96 باید توجه داشته باشند که مدرک دییپلم آنها از مراکز فنی و حرفه ای هنرستان و کار و دانش اخذ شده باشد در غیر اینصورت مجاز به شرکت در آزمون سراسری فنی و حرفه ای 96 نخواهد بود.

پس داشتن دیپلم سه ساله فنی و حرفه ای و کار و دانش برای شرکت در کنکور کاردانی 96 الزامی می باشد. ثبت نام کنکور کاردانی دانشگاه های دولتی و موسسات غیر انتفاعی بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش به آدرس اینترنتی www.sanjesh.org می باشد و همه متقاضیان پس از دریافت دفترچه کنکور کاردانی 96 و مطالعه شرایط ثبت نام کنکور کاردانی 96 با خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96 میتوانند در ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای  96 و دانشگا های دولتی و غیر انتفاعی شرکت کنند.

ثبت نام کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

داوطلبان شرکت در کنکور فنی و حرفه ای 96 باید توجه داشته یاشند که پذیرش رشته های کاردانی دانشگاه آزاد از طریق کنکور کاردانی نمی باشد و دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هیچ آزمونی برگزار نمی کند و در واقع دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی بصورت بدون کنکور پذیرش میکند و متقاضیان در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانند در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد شرکت کرده و از میان رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اقدام به انتخاب رشته کنند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت  www.Azmoon.org می باشد.

انتخاب رشته کاردانی دانشگاه آزاد به صورت  تک انتخابی میباشد به این صورت که داوطلبان برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته مورد نظر خود را انتخاب میکنند و قبولی آنها صد در صد میباشد. پس کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96 فقط برای شرکت در دانشگاه های دولتی و مراکز غیرانتفاعی می باشد. همچنین پذیرش رشته های کاردانی بر اساس سوابق تحصیلی نیز  همزمان با ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96 شروع میشود و داوطلبان میتوانند در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی 96 شرکت کنند. پذیرش براساس سوابق تحصیلی شامل رشته های بدون آزمون دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی می باشد که بصورت بدون کنکور بوده و صرفا براساس سوابق تحصیلی پذیرش می کنند.

انتخاب رشته کنکور کاردانی 96

متقاضیان شرکت در ثبت نام کنکور کاردانی 96 باید دقت داشته باشند که انتخاب رشته کنکور کاردانی 96 همزمان با ثبت نام کنکور فنی و حرفه ای می باشد و داوطلبان در زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای باید اقدام به انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای نمایند و بر اساس رشته تحصیلی خود در رشته های مورد علاقه خود ثبت نام کنند. پس داوطلبان باید توجه داشته باشند که در موقع ثبت نام کنکور کاردانی 96 باید انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای 96 را انجام دهند.

ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی 96

ثبت نام کنکور کاردانی 96 تا 31 اردیبهشت ماه فرصت داشت و داوطلبانی که ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای را انجام دادند در صورت نیاز به تغییر در مشخصات داوطبی و تغییر اولویت های انتخاب رشته کنکور کاردانی 96 میتوانند در بازه زمانی ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی 96 اقدام کنند.

زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 96

آزمون کاردانی 96 و کنکور فنی و حرفه ای 96 در نیمه اول مرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان برای شرکت در جلسه کنکور کاردانی 96 باید کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی 96 را دریافت کنند. کارت ورود به جلسه کنکور فنی و حرفه ای 96 بصورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org توزیع می گردد و همه داوطلبان باید کارت آزمون فنی و حرفه ای را برای شرکت در کنکور کاردانی 96 دریافت کنند.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی 96

نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 96 معمولا سه هفته بعد از برگزاری کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96 اعلام می شود. اعلام نتایج آزمون فنی و حرفه ای 96 بصورت اینترنتی و از طریق سایت WWW.SANJESH.ORG می باشد.

مشاوره ثبت نام کنکور کاردانی 96

دانلود دفترچه کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید

زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری کاردانی 96

دانلود دفترچه کنکور کاردانی 96

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96

مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی 96

زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 96

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی 96

۱۹ دیدگاه برای «ثبت نام کنکور کاردانی 96»

 1. سلام من چجوری میتونم دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی 96 رو دانلود کنم؟
  پاسخ: شما میتوانید با کلیک بر روی لینک دانلود دفترچه راهنمای کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96 دریافت کنید.

 2. سلام
  من دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 96 رو دانلود کردم ولی اینجا هیچ اشاره ای به زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی نشده است.میشه راهنماییم کنید؟ ممنون
  پاسخ: سلام،دوست عزیز ثبت نام کنکور کاردانی 96 از 24 اردیبهشت شروع میشه و شما میتوانید برای ثبت نام با مشاورین ما تماس بگیرید.

 3. سلام و وقت بخیر خدمت مشاورین عزیز دانشگاه پیام نور
  بنده دیپلم حسابداری دارم چه رشته هایی رو میتونم در کنکور کاردانی 96 شرکت کنم؟
  پاسخ: شما میتوانید در رشته های کاردانی حسابداری بازرگانی (گرايش
  حسابداری،حسابرسی،حسابداری صنعتی،حسابداری مالی،حسابداری مالياتی،
  حسابداری دولتی،تبليغات و بازاريابی شرکت کنید.

 4. سلام و خسته نباشید ثبت نام رشته های بدون آزمون کاردانی فنی و حرفه ای چه موقع میباشد؟
  پاسخ: ثبت نام بدون آزمون کاردانی همزمان با ثبت نام کنکور کاردانی96 میباشد.برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

 5. سلام،مدرک لازم برای ثبت نام کنکور فنی و حرفه ای چه میباشد؟
  پاسخ: مدارک و شرایط ثبت نام کنکور کاردانی 96 در قالب دفترچه ثبت نام کنکور فنی 96 منتشر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز کنکور کاردانی 96 برای فارغ التحصیلان دیپلم هنرستان و کاردانش می باشد و شما مجاز به شرکت در کنکور کاردانی نمی باشید و میتوانید در رشته های بدون آزمون کاردانی شرکت کنید. برای اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون کاردانی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 6. سلام،ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای تا کی ادامه داره؟
  پاسخ: ثبت نام کنکور کاردانب 96 تا31 خرداد ماه میباشد و احنمال تمدید ثبت نام کنکور فنی و حرفه ای هم هست.

 7. سلام من سال ۹۱ دیپلم گرفتم الان میتونم کنمور ثبت نام کنم؟
  میخوام غیر حضوری بخونم ایا امکانش هست؟
  تو هنرستان ثنایع شیمیایی خوندم.

 8. سلام،ببخشید ثبتنام کنکور کاردانی ویرایش داره آیا؟ متشکر
  پاسخ: دوست عزیز فعلا هیچ اطلاعیه ای مبنی بر ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی 96 اعلام نشده است و در صورت امکان ویرایش از طریق کانال تلگرامی اطلاع رسانی خواهد شد.
  https://t.me/nedaye_moshaver

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *