logo

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 | ثبت نام فراگیر پیام نور 96

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 96 شروع شد

جهت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و دریافت منابع آزمون با مشاورین سامانه تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

دانشگاه پیام نور مثل هر سال ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور خود را انجام می دهد. داوطلبان برای شرکت در کارشناسی ارشد فراگیر پیاکم نور 96 می توانند ثبت نام خود را انجام داده و برای آزمون آماده شوند. کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 با توجه به اینکه ثبت نام بقیه دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد 96 ادغام شده است ، ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 96 هنوز به صورت مستقل برگزار می گردد.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور هر ساله متفاوت از سال قبل می باشد. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 طبق اعلام سازمان سنجش از سوم آذر 96 شروع می گردد و به مدت یک هفته یعنی دهم آذر ماه ثبت نام دارد. داوطلبان برای شرکت در کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 96 می توانند با مراجعه به سایت سنجش نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

فراگیر پیام نور شیوه خاص خود را برای پذیرش دارد به این صورت که برای هر رشته تحصیلی چند منبع معرفی می گردد که معمولا این منابع بین 8 تا 12 واحد می باشند واکثرا چهار منبع هستند. سپس داوطلب با مطالعه این منابع در اسفند ماه در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 شرکت می کند و در صورت آوردن نمره قبولی این منابع به عنوان ترم یک تلقی شده و داوطلب وارد ترم دوم میشود.

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 می توانند برای اطلاع از منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

دانشگاه پیام نور به داشتن حداقل شهریه نسبت به بقیه دانشگاه ها شناخته می شود. بسیاری از داوطلبان درباره میزان شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سوال می پرسند باید گفت الان شهریه برای هر رشته و هر دانشگاه متفاوت از شهریه یک رشته و یک دانشگاه دیگر است بنابراین نمیشود مقدار خاصی را گفت. داوطلبان برای اطلاع از شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 هر رشته و دانشگاه می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

دفترچه ثبت نام کارشنسی ارشد فراگیر پیام نور 96 را به محض اعلام در سایت قرار خواهیم داد که می توانید دانلود کنید و مطالعه نمایید. در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 96 اطلاعات  مربوط به ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر و شرایط شرکت در دوره های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور قرار داده شده است.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 برای هر رشته و دانشگاه متفاوت از رشته و دانشگاه دیگر است و تعداد ظرفیت نیز بسیار پایین می باشد که سبب می شود رقابت در کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 96 بسیار بالا باشد. داوطلبان برای اطلاع از میزان ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 96 برای هر رشته با مشاوران مرکز در ارتباط باشند. علاقمندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد که موفق به تحصیل از طریق کنکور نشده اند میتوانند در کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نمایند.

پیش ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 شروع شد

پیش ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 96 شروع شده و متقاضیان شرکت در ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می توانند پیش ثبت نام فراگیر پیام نور را انجام دهند. انجام پیش ثبت نام به منظور آشنایی داوطلبان با نحوه ثبت نام در دوره های فراگیر پیام نور و اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 و همچنین اطلاع از منابع آزمون ارشد فراگیر پیام نور می باشد. برای انجام پیش ثبت نام دوره های فراگیر ارشد پیام نور با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

داوطلبانی که بنا به هر دلیلی از ثبت نام فراگیر پیام نور 96 باز مانده اند می توانند در اواسط دی ماه که امکان ویرایش ثبت نام فراهم می شود با مراجعه به سایت سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. لازم به یادآوریست که این بازه زمانی آخرین فرصت برای این داوطلبان می باشد چرا که به هیچ عنوان امکان مجدد برای ثبت نام داوطلبان بازمانده وجود ندارد.

کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر پیام نور

متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور باید برای حضور در جلسه آزمون ، حتما کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را دریافت نمایند. کارت ورود به جلسه معمولا یک هفته مانده به روز برگزاری آزمون بر روی سایت سنجش توریع می گردد. در صورت عدم دریافت کارت آزمون فراگیر با مشاورین سامانه تماس بگیرید.

برای ارتباط با مشاوران مرکز می توانید با شماره ثابت بدون گرفتن پیش شماره با شماره زیر تماس بگیرید

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

دکتری دانشگاه پیام نور

فراگیر دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور

پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

۱۱ دیدگاه برای «ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 | ثبت نام فراگیر پیام نور 96»

 1. سلام،ثبت نام فراگیر پیام نور 96 کی شروع میشه؟
  پاسخ: ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 بزودی شروع می شود و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین ما علاوه بر انجام پیش ثبت نام ارشد فراگیر،لیست منابع کارشناسی ارشد رو دریافت کنید.

  1. پیش ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شروع شده و برای ثبت نام و اطلاع از لیست منابع ارشد فراگیر با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 2. سلام میخواستم بدونم آیا کنکور فراگیر96برگزار شده یانه?لطفا واضح جواب بدید داخل سایت تاریخی ذکر نشده, متشکرم

  1. پیش ثبت نام دانشگاه پیام نور برای اطلاع رسانی از زمان شروع ثبت نام می باشد و شما میتوانید با انجام پیش ثبت نام از لیست زشته ها و زمانبندی ثبت نام دانشگاه پیام نور اطلاع پیدا کنید.

 3. با سلام
  قبت نام کارشناسی ارشد فراگیر کی شروع میشه؟ آیا امکان داره واسه مهر ثبت نام کنم؟من به تلفن ثابت دسترسی ندارم لطفا راهنمای کنید جا نمونم
  تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *