logo

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 96-97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-97

برای مشاوره ثبت نام مدارس نمونه دولتی با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان شروع ثبت نام مدارس نمونه دولتی اعلام شد . داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی سالتحصیلی 98- 97 می توانند با اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی و مدارک لازم برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی،از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام به ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نمایند و یا در صورت عدم دسترسی به سایت ثبت نام نمونه دولتی، میتوانند از طریق تماس با مشاورین ما در آزمون نمونه دولتی ثبت نام کنند.برای ارتباط با مشاورین سامانه از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099071375 شماره گیری کنید.

معرفی مدارس نمونه دولتی

مدارس نمونه دولتی نقش مهمی در تربیت دانش آموزان در تراز دانش آموزان تراز اول در تعهد,ایمان و علاقه به نظام جمهوری اسلامی دارد. همچنین مدارس نمونه دولتی با ارائه نمونه مناسب برای سایر مدارس در ارتقا کیفیت آموزش و پرورش,و فراهم کردن شرایط مناسب برای ادامه تحصیل دانش آموزان مستعد نقش بسزایی دارند, لذا مدارس نمونه دولتی زمینه ایی مناسب برای تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جامعه ایجاد میکند، بنابراین خانواده ها با هدایت فرزندانشان به مدارس نمونه دولتی براساس توانمندی ها و استعدادهایشان زمینه را برای شکوفایی استعداد آنها فراهم میکنند.ثبت نام مدارس نمونه دولتی هرساله برگزار میشود و دانش آموزانی که متقاضی ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-97 هستند درصورتیکه شرایط ثبت نام شرکت در مدارس نمونه دولتی را داشته باشند میتوانند در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شرکت کنند.

جهت اطلاعات صحیح تر در زمینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-97 با مشاورین ما در تماس باشید.

 شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی  98-97

شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 98-97 پایه ششم به هفتم به این قرار است که دانش آموزان پایه ششم باید حداقل معدل 16 داشته باشند و همچنین مدارسی که مشمول ارزیابی توصیفی در دوره ابتدایی هستند دانش آموز باید مقیاس خیلی خوب در همه دروس و یا حداقل یک مقیاس خوب را در نمرات امتحانی نوبت اول را کسب کرده باشد. گزینش دانش آموز در آزمون ورودی نمونه دولتی 98-97 پایه نهم به دهم دبیرستانها دوره دوم متوسطه براساس میانگین نمره آزمون ورودی و معدل کل پایه نهم است.داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی باید با اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی نمایند.

منابع آزمون نمونه دولتی 97

 

منابع و نحوه سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم

سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بصورت چهارگزینه ایی میباشد که در سطح محتوای کتاب و سطوح بالای شناختی میباشد. نکته ایی که قابل ذکر میباشد آزمون ورودی نمونه دولتی دارای نمره منفی میباشد یعنی به ازای هر سوال درست سه نمره مثبت و به ازای هر سوال منفی در ازمون نمونه دولتی یک امتیاز منفی کسب میکنند.

داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی هفتم 98-97 می توانند با دانلود نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم با سوالات مدارس نمونه دولتی آشنا شوند.

منابع و نحوه سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه دهم

داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی دهم 97 باید اطلاع داشته باشند که منابع آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم از دروس پایه هشتم و نهم می باشد. داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی 98-97 باید توجه داشته باشند که مطالعه دقیق منابع درسی و کتب اصلی خودشان برای موفقیت در آزمون مدارس نمونه دولتی 97 باید در اولویت باشد.

انجام تمامی مراحل ثبت نام و مشاوره قبولی آزمون نمونه دولتی 97 با بهترین مشاورین ندای مشاور در خدمت شما دوستان هستیم. برای ارتباط با مشاورین سامانه از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099071375 شماره گیری کنید.

ویرایش ثبت نام مدارس نمونه دولتی

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-97 می باشند و ثبت نام اولیه آزمون نمونه دولتی را انجام داده اند، در صورت نیاز به ویرایش ثبت نام مدارس نمونه دولتی می توانند مشخصات ثبت نامی آزمون نمونه دولتی 97 را انجام دهند تا برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی با مشکلی مواجهه نشوند. در صورت مغایرت اطلاعات داوطلب در ثبت نام آزمون نمونه دولتی،از شرکت در آزمون نمونه دولتی محروم خواهد شد. ویرایش ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 از طریق سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر استانی انجام می گیرد.

 

زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی  98-97

آزمون نمونه دولتی 98-97 مانند سالهای گذشته بطور هماهنگ در سراسر کشور برگزار میشود که زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نیمه دوم خرداد ماه است.داوطلبان برای شرکت در آژمون نمونه دولتی سالتحصیلی 98-97 نیاز به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی می باشند که کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی یک هفته قبل از برگزاری آزمون توزیع میشود. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی میتوانید با مشاورین سامانه تماس بگیرید.

” همراه داشتن کارت آزمون نمونه دولتی 97

برای حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی الزامیست”

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی مشخص شد. همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی برای شرکت در آزمون نمونه دولتی الزامی میباشد. داوطلبانی که در ثبت نام مدارس نمونه دولتی شرکت کرده اند و قصد شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی را دارند می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام کنند. داوطلبان شرکت در ثبت نام مدارس نمونه دولتی باید هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی مشخصات برروی کارت آزمون را با مشخصات هویتی خود تطبیق داده تا از صحت مشخصات کارت آزمون نمونه دولتی مطمئن باشند.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 97 : در کارت ورود به جلسه اطلاعات هویتی داوطلب مانند نام ، نام خانوادگی ، تصویر داوطلب و … ، محل برگزاری آزمون شامل استان و شهر و همچنین ذکر اینکه داوطلب متقاضی آزمون پایه ششم به هفتم است یا نهم به دهم ، درج شده است . حال اگر هر یک از اطلاعات داوطلبی مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 97 برخلاف اطلاعاتی باشد که در فرم ثبت نام وارد کرده بودید ، میتوانید حداکثر تا یک روز قبل از آزمون درخواست تصحیح اطلاعات و رفع نقص کارت آزمون را از طریق تماس با شماره 9099071375 انجام دهید. ناگفته نماند اگر داوطلب با اطلاعات اشتباه سر جلسه آزمون حاضر شود در مراحل بعدی حتی درصورت قبولی ، از ثبت نام او در مدارس نمونه دولتی جلوگیری می شود .

 

” تخمین رتبه آزمون مدارس نمونه دولتی “

بسیاری از داوطلبان عزیز و همچنین والدین عزیز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی، بدنبال بررسی شانس قبولی داوطلبان برای قبولی در مدارس نمونه دولتی و اطلاع از درصدهای دروس در آزمون نمونه دولتی میباشند. دانش آموزان بدنبال این هستند که با استفاده از کلید سوالات آزمون نمونه دولتی، ببیند چند درصد از سوالات آزمون نمونه دولتی را پاسخ داده اند تا شانس قبولی خود را در آزمون نمونه دولتی تخمین بزنند.

مرکز مشاوره مدارس نمونه دولتی با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون نمونه دولتی این امکان را به داوطلبان می دهد تا با استفاده از کلید سوالات آزمون نمونه دولتی، درصد دروس آزمون نمونه دولتی خود را مشخص کرده و رتبه نمونه دولتی و شانس قبولی خود در آزمون نمونه دولتی را تخمین بزنند.

نرم افزار تخمین رتبه آزمون نمونه دولتی پایه هفتم این امکان را به داوطلبان می دهد تا پس از وارد کردن درصد دروس آزمون نمونه دولتی هفتم، رتبه آزمون نمونه دولتی هفتم را تخمین زده و از میزان شانس قبولی خود در مدارس نمونه دولتی هفتم با توجه به رتبه و ظرفیت مدارس نمونه دولتی هفتم آگاه شوند.

نرم افزار تخمین رتبه آزمون نمونه دولتی پایه دهم این امکان را به داوطلبان می دهد تا پس از وارد کردن درصد دروس آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، رتبه آزمون نمونه دولتی دهم را تخمین زده و از میزان شانس قبولی خود در مدارس نمونه دولتی دهم با توجه به رتبه و ظرفیت مدارس نمونه دولتی دهم آگاه شوند.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی  98-97

تاریخ اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 98-97 همچون سالهای گذشته دو هفته پس از برگزاری آزمون خواهد بود که کارنامه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی توسط وزارت آموزش و پرورش توزیع خواهد شد.داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی سال 97 میتوانند برای مشاهده کارنامه آزمون نمونه دولتی با مشاورین مرکز تماس بگیرند. برای ارتباط با مشاورین سامانه از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099071375 شماره گیری کنید.

لینک های مفید

 

شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 98-97

زمان و نحوه ثبت نام نمونه دولتی 98-97

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 98-97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه هفتم 98-97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه دهم 98-97

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم 98-97

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 98-97

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-96

منابع و نحوه سوالات آزمون نمونه دولتی پایه هفتم 98-97

 

۹ دیدگاه برای «ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-97»

  1. من نیم شنوا هستم من رشته تاسیسات هستم من میخواهم دانشگاه رشته آشپزی میروم چون من آشپز دوست دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *