logo

ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد

” پیش ثبت نام مدارس شاهد سالتحصیلی 97-98 “

پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم و پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم شروع شد

مشاوره و ثبت نام تلفنی مدارس شاهد

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مدارس شاهد در راستای دانش افزایی دانش آموزان عزیز خانواده های شاهد و ایثارگر اقدام به ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد می نماید. ثبت نام در مدارس شاهد در دوره های مختلفی انجام می گیرد که شامل: ثبت نام مدارس شاهد دوره ابتدایی، ثبت نام مدارس شاهد دوره متوسطه اول، ثبت نام مدارس شاهد دوره متوسطه دوم می باشد که داوطلبان عزیز در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام در مدارس شاهد میتوانند برای تحصیل در مدارس شاهد ثبت نام کنند.

” ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد

در مدارس شاهد بلامانع می باشد “

داوطلبان شرکت در ثبت نام و نام نویسی مدارس شاهد باید توجه داشته باشند که ثبت نام مدارس شاهد فقط مخصوص خانواده های محترم شاهد و ایثارگر نمیباشد، بلکه این مدارس علاوه بر سهمیه شاهد، سهمیه ای جداگانه برای دانش آموزان خانواده های غیر شاهد و ایثارگر هم در نظر گرفته اند که داوطلبان عزیز در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام در مدارس شاهد و همچنین کسب امتیازات لازم برای ورود به مدارس شاهد میتوانند برای ادامه تحصیل در مدارس شاهد ثبت نام کنند.در سال های اخیر بسیاری از داوطلبان علاوه بر شرکت در ثبت نام مدارس تیزهوشان و ثبت نام مدارس نمونه دولتی، شانس خود را برای تحصیل در مدارس شاهد هم امتحان می کنند و دانش آموزان عزیز باید توجه داشته باشند که ثبت نام در آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی محدودیتی برای ثبت نام در مدارس شاهد ایجاد نمی کند.

زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد

زمان ثبت نام در مدارس شاهد به ترتیب دوره های مختلف تحصیلی در بازه های زمانی متفاوتی صورت میگیرد و داوطلبان باید بر اساس زمانبندی ثبت نام مدارس شاهد نسبت به ثبت نام در مدارس شاهد اقدام کنند. زمان ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد ( ثبت نام مدارس شاهد دوره ابتدایی ) معمولا از نیمه دوم اردیبهشت ماه شروع میشود و دانش آموزان میتوانند برای ورود به مدارس ایتدایی شاهد اقدام به ثبت نام کنند.

زمان ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد ( ثبت نام مدارس شاهد دوره متوسطه اول ) معمولا از نیمه اول خرداد ماه شروع میشود و دانش آموزان میتوانند برای ورود به مدارس راهنمایی شاهد اقدام به ثبت نام کنند و در صورت قبولی در پایه ششم به هفتم مدارس شاهد ادامه تحصیل دهند. زمان ثبت نام دبیرستان شاهد ( ثبت نام مدارس شاهد دوره متوسطه دوم ) معمولا از نیمه دوم خرداد ماه شروع میشود و دانش آموزان میتوانند برای ورود به مدارس متوسطه دوم شاهد اقدام به ثبت نام کنند و در صورت قبولی در پایه نهم به دهم مدارس شاهد ادامه تحصیل دهند.

نحوه ثبت نام در مدارس شاهد در دوره های مختلف ( ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد، ثبت نام پایه ششم به هفتم مدارس شاهد، ثبت نام پایه نهم به دهم مدارس شاهد) از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد به آدرس www.saja.medu.ir می باشد و همه داوطلبان ثبت نام مدارس شاهد در صورت دارا یودن شرایط ثبت نام مدارس شاهد میتوانند بصورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهند. پس ثبت نام مدارس شاهد از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد انجام می گیرد و دانش آموزان در پایه های مختلف می توانند نسبت به ثبت نام در مدارس شاهد اقدام کنند.همچنین دانش آموزان عزیز که داوطلب شرکت در مدارس شاهد می باشند برای اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط ثبت نام در مدارس شاهد و دریافت مشاوره تحصیلی مدارس شاهد میتوانند با مشاورین سامانه ندای مشاور تماس بگیرند.

مشاوره تحصیلی مدارس شاهد

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس شاهد

” راهنمای ثبت نام مدارس شاهد 98-97 “

شرایط ثبت نام مدارس شاهد

شرایط شرکت در ثبت نام مدارس شاهد در مقاطع مختلف تحصیلی متفاوت می باشد و هر داوطلبی که متقاضی شرکت در مدارس شاهد میباشد باید با آگاهی از شرایط ثبت نام مدارس در مقاطع مختلف نسبت به ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد اقدام کند.شرایط ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد ، شرایط ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد (شرایط ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول) و شرایط ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد (شرایط ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوم) در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد منتشر می شود.

داوطلبان عزیز میتوانند از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد ( www.saja.medu.irدفترچه ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد ، دفترچه ثبت نام ششم به هفتم مدارس شاهد، دفترچه ثبت نام نهم به دهم مدارس شاهد را دانلود کنند و از نحوه ثبت نام مدارس شاهد، شرایط ثبت نام مدارس شاهد، نحوه امتیازبندی مدارس شاهد، زمان اعلام نتایج مدارس شاهد اطلاع داشته باشند.

” دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد 97 “

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در مدارس شاهد 97-98

همه دانش آموزان شاهد و غیر شاهد برای ثبت نام در مدارس شاهد باید شرایط عمومی ثبت نام را دارا باشند که شامل:  صلاحیت اخلاقی و رفتاری، رعایت احکام شرعی و حفط حجاب، سکونت در محدوده تعیین شده برای متقاضیان ثبت نام و رعایت مقررات آموزشی مدارس شاهد میباشد.

شرایط اختصاصی مدارس شاهد: کسب امتیازات لازم برای ثبت نام مدارس شاهد توسط داوطلبان (شرایط علمی مدارس شاهد و امتیازات بدست آمده).شرایط علمی دانش آموزان پایه ششم به هفتم مدارس شاهد بدین صورت میباشد که دانش آموزان دارای امتیاز ایثارگری باید حداکثر در 3 درس مقیاس خوب و مابقی دروس مقیاس خیلی خوب را در پایه ششم کسب کرده باشند تا بتوانند در سامانه ثبت نام مدارس شاهد (سجا) ثبت نام خود را انجام دهند و دانش آموزان غیرشاهد باید حداکثر در 2 درس مقیاس خوب و مابقی دروس مقیاس خیلی خوب را در پایه ششم کسب کرده باشند تا بتوانند در سامانه ثبت نام مدارس شاهد (سجا) ثبت نام خود را انجام دهند.

شرایط علمی دانش آموزان پایه نهم به دهم مدارس شاهد بدین صورت میباشد که دانش آموزان معدل 17 در پایه هشتم را کسب کرده باشند تا بتوانند در سامانه ثبت نام مدارس شاهد (سجا) ثبت نام خود را انجام دهند و دانش آموزان غیرشاهد باید معدل 18 در پایه هشتم را کسب کرده باشند تا بتوانند در سامانه ثبت نام مدارس شاهد (سجا) ثبت نام خود را انجام دهند.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 96 و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 96 در قالب دفترچه مدارس شاهد منتشر می شود.

پیش ثبت نام مدارس شاهد 97

انجام پیش ثبت نام مدارس شاهد:

متقاضیان شرکت در نام نویسی مدارس شاهد باید توجه داشته باشند که برای اینکه از زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد مطلع گردند و از ثبت نام در مدارس شاهد جا نمانند میتوانند در پیش ثبت نام مدارس شاهد 97-98 شرکت کرده و فرم پیش ثبت نام مدارس شاهد را تکمیل نمایند. فرم پیش ثبت نام مدارس شاهد 97 به منزله ثبت نام قطعی نیست و داوطلبان باید در زمان ثبت نام نهایی مدارس شاهد نیز ثبت نام خود را انجام دهند.

برای انجام پیش ثبت نام مدارس شاهد 97 میتوانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید

مشاوره ثبت نام و نحوه امتیازبندی مدارس شاهد

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس شاهد

آدرس مدارس شاهد

مدارس شاهد در مناطق مختلفی میباشد که داوطلبان عزیز برای شرکت در ثبت نام مدارس شاهد باید نزدیکترین مدرسه به محل سکونت خود را انتخاب کنند و در واقع داوطلبان برای ثبت نام مدارس شاهد باید توجه داشته باشند که آیا در منطقه سکونت آنها مدارس شاهد دایر میباشند یا نه و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.داوطلبان و اولیای محترم میتوانند از طریق تماس با مشاورین سامانه از آدرس مدارس شاهد ( آدرس مدارس شاهد پسرانه و آدرس مدارس شاهد دخترانه )و همچنین مدارک لازم برای نام نویسی مدارس شاهد اطلاع پیدا کنند.

مشاورین ما آدرس مدارس شاهد کشور را با اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار می دهند.

مشاوره تحصیلی مدارس شاهد و مدارس استعدادهای درخشان

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

www.saja.medu.ir

ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 97

ثبت نام ورودی مدارس شاهد در مقطع میان پایه نیز انجام می گیرد، بدین صورت که داوطلبان میتوانند برای ادامه تحصیل در مدارس شاهد در صورت وجود ظرفیت در مدارس شاهد اقدام به ثبت نام میان پایه مدارس شاهد بکنند. ثبت نام میان پایه مدارس شاهد در همه مقاطع تحصیلی صورت می پذیرد و داوطلبان و متقاضیان تحصیل در مدارس شاهد میتوانند با اطلاع از شرایط ثبت نام ورودی مدارس شاهد در این مدارس ثبت نام کنند.

شهریه مدارس شاهد

بسیاری از والدین عزیز دانش آموزانی که متقاضی تحصیل در مدارس شاهد هستند سوالاتی را پیرامون شهریه مدارس شاهد دارند مانند آیا تحصیل در مدارس شاهد رایگان می باشد؟ آیا مدارس شاهد شهریه دارد؟ شهریه مدارس شاهد چقدر در سال می باشد؟ آیا شهریه مدارس شاهد برای خانواده های شاهد تخفیف دارد؟ شهریه مدارس شاهد برای دانش آموزان غیر شاهد چقدر می باشد؟ و سوالاتی از این قبیل.

باید بگوییم که بر اساس اعلام مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پروش در خصوص هزینه های ثبت نام در مدارس شاهد، بنیاد شهید برای فرزندان خانواده های شهدا و جانبازان بلای 70 درصد کلیه هزینه های فوق برنامه و کمک سرانه دانش آموزان را پرداخت می کند و فقط 25 درصد را باید این خانواده ها پرداخت کنند. همچنین برای جانبازان 25 تا 50 درصد، حدود 40 درصد تخفیف شهریه و برای جانبازان زیر 25 درصد حدود 20 درصد تخفیف شهریه خواهند داشت. داوطلبان باید توجه داشته باشند که هزینه و شهریه تحصیل در مدارس شاهد برای مقاطع مختلف تحصیلی متفاوت می باشد. برای اطلاع دقیق از میزان شهریه مدارس شاهد میتوانید با مشاورین سامانه تماس بگیرید.

مشاوره ثبت نام در مدارس شاهد 97

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

سایت ثبت نام مدارس شاهد www.saja.medu.ir

از طریق سایت ثبت نام در مدارس شاهد به آدرس اینترنتی www.saja.medu.ir از روز سوم خردادماه ثبت نام در مدارس شاهد انجام می گیرد و دانش آموزان عزیز برای ثبت نام در مدارس شاهد می توانند اقدام کنند. ثبت نام در مدارس شاهد ابتدایی، ثبت نام در مدارس شاهد هفتم و ثبت نام در مدارس شاهد دهم به صورت جداگانه و بر اساس بازه زمانی ثبت نام مدارس شاهد  انجام می گیرد. ثبت نام در مدارس شاهد برای همه دانش آموزان امکان پذیر می باشد و همه داوطلبان میتوانند در پیش ثبت نام مدارس شاهد شرکت کنند و با داشتن امتیازات لازم برای تحصیل در مدارس شاهد شاهد ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد را انجام دهند.

 ثبت نام مدارس شاهد saja.medu.ir

 

سامانه اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد

نتایج ثبت نام مدارس شاهد 96-97

نتایج مدارس شاهد پایه ابتدایی اعلام شد. نتایج اولیه پیش ثبت نام ابتدایی مدارس شاهد از طریق سایت اعلام نتایج مدارس شاهد به آدرس اینترنتی saja.medu.ir منتشر می شود.

داوطلبان شرکت در مدارس شاهد پس از انجام ثبت نام اولیه مدارس شاهد (ثبت نام موقت مدارس شاهد) از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد سالتحصیلی 96-97 باید منتظر اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد باشند تا در صورت کسب امتیازات لازم و قبولی در مدارس شاهد نسبت به ثبت نام قطعی در مدارس شاهد اقدام کنند. نتایج مدارس شاهد به ترتیب مقاطع تحصیلی مدارس شاهد و بر اساس زمانبندی اعلام نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا بر روی سایت اعلام نتایج مدارس شاهد منتشر می شود و داوطلبان میتوانند برای مشاهده نتایج ثبت نام پایه ابتدایی مدارس شاهد، نتایج ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد و نتایج ثبت نام پایه نهم مدارس شاهد از طریق سایت اعلام نتایج مدارس شاهد 96 اقدام کنند و یا با شماره گیری 9099071375 از طریق تلفن ثابت از نتایج مدارس شاهد اطلاع پیدا کنند.

 

مطالب مفید

مشاوره خانواده

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

ثبت نام مدارس استعداد درخشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام آزمون های پیشرفت تحصیلی

پیش ثبت نام مدارس شاهد 96

نتایج مدارس شاهد 96

نتایج مدارس شاهد ابتدایی

نتایج مدارس شاهد هفتم

نتایج مدارس شاهد نهم

شهریه مدارس شاهد

آزمون هدایت تحصیلی و شغلی

سامانه ثبت نام کتب درسی

روش های مطالعه امتحانات

ثبت نام اینترنتی کتاب درسی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

نتایج مدارس تیزهوشان

۳۴ دیدگاه برای «ثبت نام مدارس شاهد»

 1. سلام،آیا امکانش هست پیش ثبت نام مدارس شاهد رو انجام بدیم؟
  پاسخ: ثبت نام مدارس شاهد براساس بازه زمانی اعلام شده انجام می گیرد و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین ما پیش ثبت نام مدارس شاهد رو انجام بدید.

 2. سلام و خسته نباشید
  میخواستم فرزندم رو تو مدارس شاهد ثبت نام کنم،میشه بفرمایید چه اقدامی باشد بکنم؟
  پاسخ: سلام، شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین ما از شرایط ثبت نام مدارس شاهد آگاهی داشته باشید و در صورت داشتن شرایط ثبت نام،دانش آموز خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنید.

 3. سلام،من نوه شهید هستم میخواستم بدونم میتونم در ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم شرکت کنم؟
  پاسخ: سلام، بله شما میتوانید در ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد شرکت کنید و در صورت کسب امتیازات لازم در مدارس شاهد ادامه تحصیل دهید.

 4. سلام، میشه شرایط ثبت نام مدارس شاهد رو بگید؟
  پاسخ: ثبت نام مدارس شاهد بر اساس مجموع امتیازات دانش آموز میباشد و شما در صورت کسب امتیازات لازم میتوانید در مدارس شاهد ادامه تحصیل دهید.

 5. ثبت نام مدارس شاهد در چه مقاطعی می باشد؟
  پاسخ: ثبت نام مدارس شاهد در مقطع اول ابتدایی، ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول و ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوم میباشد.

 6. پیش ثبت نام مدارس شاهد شروع شده؟
  پاسخ: بله دوست عزیز پیش ثبت نام مدارس شاهد شروع شده است، میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 7. سلام،من چجوری میتونم در ثبت نام مدارس شاهد 96 شرکت کنم؟
  پچاسخ: دوست عزسز ثبت نام از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد saja.medu.ir میباشد و یا میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید براتون انجام دهند.

 8. سلام
  ثبت نام مدارس شاهد کی هست؟
  پاسخ: سلام دوست عزیز ثبت نام مدارس شاهد از یکم خردادماه شروع میشه.بای ثبت نام میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 9. سلام،ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی شروع شده؟
  پاسخ: دوست گلم ثبت نام مدارس شاهد 96 شروع شده و میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید.

 10. با سلام شوهر من شاغل در نیروی انتظامیه میخواستم بدونم برای شاهد امتیاز داریم یا نه؟و آدرس مدارس ابتدایی شهر ارومیه رو میخواستم

 11. سلام، ویرایش ثبت نام مدارس شاهد کی هست؟
  پاسخ: شما میتوانید از طریق ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد ویرایش ثبت نام مدارس شاهد رو انجام دهید.

 12. سلام، من ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی رو انجام دادم و در آخر کد رهگیری رو دریافت نمودم،الان باید چیکار کنم؟
  پاسخ: ثبت نام شما در سایت سجا مدارس شاهد انجام شده و منتظر اعلام نتایج مدارس شاهد باشید.

 13. سلام،من چجوری میتونم ثبت نام مدارس شاهد دخترم رو ویرایش کنم؟
  پاسخ: برای ویرایش ثبت نام مدارس شاهد از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد اقدام کنید و یا اینکه با مشاورین ما تماس بگیرید.

 14. سلام،من پسرم رو برای مدارس شاهد ابتدایی ثبت نام کردم و در مرحله آخر کدرهگیری ثبت نام مدارس شاهد رو دریافت نمودم،سوالم این بود که الان باید چه اقدامی بکنم؟
  پاسخ: دوست عزیز دریافت کدرهگیری ثبت نام مدارس شاهد به منزله تکمیل ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد می باشد و شما منتظر اعلام نتایج مدارس شاهد باشید.

 15. با سلام پدر من بازنشسته نیروهای انتظامیه میخواستم ببینم امتیازی که در نظر میگرن چجوریه،اخه خودم حافظ قران هم هستم.

  1. سلام،دوست عزیز امتیازات شما برای ورود به مدارس شاهد در سایت ثبت نام مدارس شاهد ثبت میگردد. برای ثبت نام در مدارس شاهد با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 16. سلام،ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی شروع نشد؟
  پاسخ: ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی از روز یکم تیرماه 96 از طریق سایت saja.medu.ir شروع خواهد شد.

 17. من نوه شهید هستم . برای پایه یازدهم میخوام ثبت نام کنم . به این شماره هم زنگ زدیم گفت اشتباه . باید چکار کنم؟

 18. ببخشید من در سایت شاهد امروز صبح تبت نام کردم میخاستم ببینم اشکالی نداره.چون ساعت دو ظهر پیام اومد که سایت شاهد باز شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *