logo

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 بزودی شروع می شود و همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد 96 می توانند بر اساس رتبه کسب شده اقدام به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97 بکنند.

کارشناسی ارشد یکی تاز مهمترین مقاطع تحصیلی یک داوطلب می باشد که سکوی پرتابی به مقاطع بالاتر تحصیلی می باشد. همانگونه که اطلاع دارید امسال کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد با هم ادغام شدند که این ادغام شدن باعث سردرگمی های بسیار زیادی برای داوطلبان شده است. انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97 یکی از مهمترین سردرگمی های کارشناسی ارشد امسال می باشد. بسیاری از داوطلبان نمی دانند برای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96-97 باید به چه شکل عمل کنند. برای راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97 با ادامه مقاله همراه باشید:

سایت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96-97

همانگونه که می دانید انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96-97 برای دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد از هم جدا می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 96-97 دانشگاه های دولتی همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97 نیز سایت مرکز آزمون به نشانی azmoon.org می باشد. که با ورود به این سایت ها می توانید انتخاب رشته کارشناسی ارشد را برای دو دانشگاه انجام دهید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96-97

برای اطلاع از ظرفیت ها و شهرهای دارای رشته مورد نظر داوطلبان باید دفترچه انتخاب آزمون رشته کارشناسی ارشد 96-97 را دانلود نمایند. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96-97 باید به همان سایت سازمان سنجش که در بالا اعلام شد مراجعه کنید و برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97 نیز به همان سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید که در بالا اعلام شده است. البته برای راحتی داوطلبان عزیز لینک دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد 96-97 در پایین قرار خواهد گرفت که با کلیک بر روی آن می توانید دفترچه را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97 در حال آماده سازی می باشد که با توجه به رتبه های سال های قبل بتوانید انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 96-97 انجام دهید. برای ورود به بخش نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد می توانید از لینک زیر استفاده نمایید که رایگان می باشد.

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد 96-97

راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 96-97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای سال 96 دارای پیچیدگی ها و مشکلات زیاد و سوالات بسیار زیاد برای داوطلبان می باشد و همه داوطلبان عزیز با هر رتبه ای که در آزمون کارشناسی ارشد کسب نموده اند تمایل دارند با انتخاب رشته صحیح وارد مقطع ارشد شوند. از آنجایی که انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 همزمان برای دانشگاه آزاد و سراسری و دانشگاه پیام نور و پردیس ها و موسسات غیرانتفاعی صورت می پذیرد باید دقت بیشتری در انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 اعمال نمود.

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 96 داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. مشاوران مرکز شما را در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 96-97 هر چه بهتر یاری می رسانند. در صورت نیاز به راهنمایی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد با شماره زیر تماس بگیرید.

” انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد “

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 96-97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97

۱۳ دیدگاه برای «انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96-97»

  1. سلام،انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از 29 خرداد شروع میشود. برای دریافت مشاوره انتخاب رشته ارشد میتوانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 1. سلام ..وقت بخیر ..من رتبه 15000درکنکور آوردم آیا درروانشناسی بالینی آزاد درشیراز میارم ..چون رشته های بالینی درشهرهای شیرازوخمین ولاهیجان واردبیل وتهران وساری وبروجند هست احتمال قبولی دردانشگاه آزاد شیراز هست ؟

 2. سلام من دفتر چه ارشد رو نمیتونم دانلود کنم
  در ضمن قرار بر این بود اصلاحیه رو اعلام کنند لط4ا ما رو از بلا تکلیفی ازاد کنید
  چرا بعضی از دانشگاهها از لیست حذف شدند

 3. سلام من دفتر چه انتخاب رشته ارشد رو نمیتونم دانلود کنم
  در ضمن قرار بر این بود اصلاحیه رو اعلام کنند لطفا ما رو از بلا تکلیفی ازاد کنید
  چرا بعضی از دانشگاهها از لیست حذف شدند

 4. سلام
  میخواستم بدونم برای بهمن ۹۶ میشه کارشناسی ارشد بدون آزمون ثبت نام کرد؟ رشته های مدیریت، حسابداری یا کامپیوتر برای دانشگاه های تهران و محدوده اسلامشهر و رباط کریم؟ ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *